Jihočeská a Západočeská univerzita prohlubují vzájemnou spolupráci

Zástupci Jihočeské a Západočeské univerzity se sešli v pondělí 10. října v Plzni, aby zde projednali možnosti širší spolupráce.

Na pozvání rektora ZČU Miroslava Holečka navštívil plzeňskou univerzitu rektor Jihočeské univerzity Tomáš Machula společně s prorektorem pro rozvoj a vnitřní hodnocení Bohumilem Jirouškem a prorektorem pro studium Petrem Baumanem. Vedení obou vysokých škol si uvědomuje nejen velkou blízkost obou univerzit, ale také značný potenciál pro vzájemnou spolupráci v řadě oborů. Na schůzce se probírala řada témat, od společných studijních programů, přeshraniční spolupráce až ke spolupráci v konkrétních oborech. Jednání budou pokračovat setkáním na Jihočeské univerzitě.

Kateřina MODRÁ

11.10.16

Děkan Fakulty filozofické David Šanc byl inaugurován

Fakulta filozofická