Oblíbená soutěž pro jazykově zdatné studenty se blíží!

Přijďte představit své odborné znalosti v cizím jazyce, a můžete tak zaujmout odborníky z firem, kteří nabízejí stáže, brigády a spolupráci při diplomové či bakalářské práci. Stačí se zaregistrovat na webu ústavu jazykové přípravy do 23. října.

V úterý 15. listopadu pořádá Ústav jazykové přípravy ZČU již 9. ročník Konference studentských odborných prezentací, která se bude konat v areálu ZČU na Borech. Konference se mohou zúčastnit studenti všech fakult ZČU, kteří nestudují zvolený cizí jazyk jako svůj obor. Již třetím rokem se bude konference konat ve spolupráci se středními školami plzeňského regionu.

Podmínkou účasti je přednesení desetiminutové prezentace v cizím jazyce na téma související se studovaným oborem. Výkony ohodnotí odborná porota. Přihlášení studenti budou předvádět své prezentační a komunikační dovednosti v angličtině, němčině, ruštině, španělštině, francouzštině a češtině pro cizince.

Ústav jazykové přípravy

Mgr. Vlasta Klausová

14.10.16

Tradiční výstava závěrečných prací letního semestru na Sutnarce se blíží