Komiks a ilustrace pro děti se představí v Galerii Ladislava Sutnara

Výstava ukáže ty nejlepší studentské práce, které během uplynulých let vznikly v ateliéru komiks a ilustrace pro děti na Sutnarce, který od svého založení vede Barbara Šalamounová.

Návštěvníci se mohou těšit na různorodou směs stylů, objektů, knih a obrázků. Na své si přijdou všichni, které baví ilustrace ve své proměnlivosti, barevnosti a schopnosti vyprávět a přibližovat příběhy minulé i budoucí. K vidění budou obrázky nejen ze života zvířat, něco na pohled, něco na dotek, věda a vědci, pop – up, krimi, hračky, loutky a mnohé další. Proto neváhejte, a vkročte s námi do světa jako malovaného.

Zahájení výstavy se koná ve středu 19. října od 18 hodin a výstava potrvá do 19. listopadu.

Kateřina Martínková

14.10.16

Studenti FEL převzali ocenění. Na soutěži bodovala i fakulta

Fakulta elektrotechnická