Právě probíhá sympozium site-specific Vedlejší baroko

Tématická díla vzniknou v Nečtinech v rámci desetidenního sympozia, které zakončí výstava.

Ve dnech 12. až 22.října se v obci Nečtiny koná umělecké sympozium pod názvem Vedlejší baroko, které bude zakončeno vernisáží výstavy v pátek 21.října v kapli sv. Anny v Nečtinech. Sympozia se účastní nejen výtvarníci z řad studentů Sutnarky, ale také jeden hostující básník. Během deseti dnů budou vytvářet svá díla v tématickém okruhu Site-specific. Pokud máte zájem o sledování průběhu sympozia, sledujte webové stránky nebo facebook, kde se budou objevovat příspěvky mapující proces tvorby.

Umělci, kteří se účastní sympozia jsou: Dominik Klíma, Martin Novotný, Ondřej Vacek, Veronika Bajerová, Kateřina Villinová, Barbora Liška Karpíšková, Eva Šindelářová, Kryštof Škarka, Filip Trnka, Ester Kudláčková, Pepa Barták, Kristýna Nová, Albert Hrubý, Evelína Vaněčková, Martin Brůha a Skončil s palačinkami.

Více na webu sympozia

Kateřina Martínková

15.10.16

ZČU pořádá 6. národní konferenci transferu technologií