Nejlepší studenti převzali stipendia

Vynikající studenti Západočeské univerzity v Plzni a Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni převzali 20. října při slavnostním obřadu v plzeňské Měšťanské besedě stipendia rektora ZČU, Plzeňského kraje a města Plzně.

Západočeská univerzita v Plzni každoročně uděluje mimořádné stipendium rektora studentům, kteří reprezentují univerzitu na mezinárodních vědeckých, kulturních či sportovních soutěžích a dosahují vynikajících studijních výsledků. Rektor Miroslav Holeček takto letos ocenil 22 studentů. Primátor Martin Zrzavecký předal deseti studentům stipendium města Plzně a stipendium Plzeňského kraje převzalo z rukou hejtmana Václava Šlajse devět vynikajících studentů.

Foto: Matěj Veselý, ZCU

Foto: město Plzeň

Foto: Plzeňský kraj

Foto: Matěj Veselý, ZCU