Na Cestovatelském večeru se studenti podělí o své zážitky z jižní Ameriky

Studenti, kteří se nebáli vyrazit do světa na stáž, konkrétně do Jižní Ameriky, přijali pozvání na 2. listopadu do nového prostoru Kulturka ZČU, aby vyprávěli své dojmy, zkušenosti a zážitky z cest.

V nově otevřeném coworkingovém centru -  Kulturka ZČU (vedle kavárny Íčko, Sedláčkova ulici 19) se 2. listopadu od 18 hodin pořádá Cestovatelský večer, na kterém se všichni, které láká cestování, dozvědí informace a zážitky od stážistů, kteří se nedávno vrátili z jižní Ameriky. Zájemci tak mohou získat důležité tipy pro cestování jižní Amerikou. Chybět nebudou ani fotografie a prezentace.

Více informací o Cestovatelském večeru najdete na facebooku.
Pokud se zajímáte o zahraniční stáže, prohlédněte si web AIESEC Pilsen.

Studentské organizace

Martina NOVOTNÁ

27.10.16

Studenti ZČU spolupracují s americkou televizí. Zasloužili se i o několik vylepšení