Na filozofické fakultě vystoupí profesorka Marie Thurmair z univerzity v Řezně

V pondělí 7. listopadu zavítá na filozofickou fakultu další host z univerzity v Řezně, profesorka Maria Thurmair z Institutu germanistiky, která se mimo jiné specializuje na oblast výuky němčiny jako cizího jazyka.

Její přednáška nazvaná Namen: Grammatik, Pragmatik und Kulturspezifik se koná od 16.40 hodin v místnosti SP 319 v Sedláčkově ulici 15.

Vystoupení je součástí cyklu přednášek zahraničních hostů, který je v tomto semestru organizován katedrou germanistiky a slavistiky FF ZČU s podporou programu Evropská územní spolupráce Česká republika-Svobodný stát Bavorsko 2014-2020/Europäische territoriale Zusammenarbeit Freistaat Bayern-Tschechische Republik 2014-2020.
Všichni zájemci o téma i o německý jazyk jsou srdečně zváni.

Případné dotazy zodpoví Marina Wagnerová na mailové adrese: mwagnero@kag.zcu.cz.

Fakulta filozofická

Helena Horová

01.11.16

Karel Šimka z právnické fakulty se stal Právníkem roku 2017