Katedra románských jazyků pořádá přednášku na téma didaktiky cizích jazyků

Katedra románských jazyků ve spolupráci s Románskou knihovnou SVK PK pořádá v úterý 8. listopadu v 16 hodin přednášku na téma "Intercompréhension".

Přednášku zaměřenou na aktuální téma didaktiky cizích jazyků, tedy na metodu vzájemného porozumění v cizích jazycích, přednese Blanka Šťastná z Iónské univerzity na Korfu. Přednáška proběhne ve francouzském jazyce a je určena především vyučujícím a studentům francouzského jazyka. Akce se koná v Románské knihovně Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, nám. Republiky 12 (zadní trakt Evropského domu).

Fakulta filozofická

Helena Horová

02.11.16

Mám vlastní firmu, pracuji na mnoha projektech. Ani jedno by bez zkušeností v AIESEC nešlo