Slavnostní Vědecká rada ZČU proběhne ve středu 9. listopadu

Slavnostní zasedání Vědecké rady Západočeské univerzity v Plzni se odehraje ve středu 9. listopadu ve 14 hodin v posluchárně EP130. Na zasedání jsou srdečně zváni také zaměstnanci i studenti ZČU.

Při slavnostním zasedání budou představeni noví profesoři a docenti a uděleny pamětní medaile významným osobnostem. Výzkumníci z výzkumného centra RICE ukážou pixelový detektor částic a fakulta designu a umění Ladislava Sutnara promítne studentský, mnoha cenami ověnčený, animovaný film Povídky o chlápkovi a jeho ženě. Aby se slavnostního aktu mohli zúčastnit také zaměstnanci a studenti, je pro studenty na celý den a pro zaměstnance od 12 hodin vyhlášeno rektorské volno.

Kateřina MODRÁ

03.11.16

Diplom letos převzalo téměř dva tisíce absolventů

17.07.17