Doktorandi z elektrotechnické fakulty se sešli na konferenci Elektrotechnika a informatika 2016

Již po sedmnácté se v těchto dnech koná dvoudenní doktorandská konference elektrotechnické fakulty v Nečtinech. Letošní ročník přivítal na padesát studentů.

Konference umožňuje všem studentům doktorského studia FEL seznámit se s pracemi svých kolegů, prodiskutovat odborná témata a některým i prvně vystoupit a obhájit své výsledky vědecké práce před odbornou komisí. Studenty hodnotí čtyři odborné komise složené z vědeckých pracovníků FEL.

Nejlepší příspěvky pak budou oceněny v rámci soutěže The Best Student Paper Award sponsored by IEEE Czechoslovakia Section.

Fakulta elektrotechnická

Jaroslav Fiřt

03.11.16

Na konferenci Učitel IN byli v roli lektorů i žáci