Ministryně školství Valachová se setkala s vedením ZČU a fakult

Na krátkou návštěvu Západočeské univerzity v Plzni zavítala ve čtvrtek 3. listopadu.

Ministryni školství, mládeže a tělovýchovy Kateřinu Valachovou v doprovodu náměstka pro vysoké školství, vědu a výzkum Roberta Plagy přivítal na půdě univerzity rektor Miroslav Holeček. Po krátkém setkání s nejužším vedením univerzity následovala diskuse s děkany a dalšími zástupci fakult a ústavů. Tématem diskuse byl mimo jiné rozpočet pro vysoké školství, metodika hodnocení výzkumu, financování pedagogických fakult či problematika vzdělávání zdravotních sester.

Kamila Kolářová

03.11.16

Když na hokej, tak s plyšákem

01.12.17