Student Fakulty strojní získal ocenění za svoji diplomovou práci

V soutěži Cena Emila Škody uspěl Petr Macher s diplomovou prací s názvem Dvoupodlažní jednotka pro příměstskou dopravu a umístil se na skvělém 4. místě.

V prostorách Techmanie Science Center proběhlo 1. listopadu  vyhodnocení tradiční soutěže Cena Emila Škody. Ani letos nezůstala fakulta strojní bez zastoupení a bez ocenění, na krásném čtvrtém místě stanul Petr Macher, vedoucím jeho práce byl Petr Heller.

Cena Emila Škody je vypisovaná společností Škoda Transportation ve spolupráci s Nadací ČVUT Media Lab za účelem podpory výjimečných výkonů studentů a doktorandů technických oborů univerzit.

Oceněným přináší možnost získat odměnu až 80 000 korun a také šanci na zahraniční stáž za 100 000 korun.

Gratulujeme!

Fakulta strojní

Šárka KUTHANOVÁ

04.11.16