Sutnarka pořádá den otevřených dveří

Uchazečům o studium a všem příznivcům umění otevře své dveře Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ZČU 10. listopadu od 10 do 15 hodin.

Uchazeči o studium umění a designu i ostatní příznivci umění budou mít ve čtvrtek 10. listopadu příležitost na vlastní kůži zažít atmosféru  Sutnarky při Dni otevřených dveří 2016. Čeká zde na ně prohlídka ateliérů, ukázky studentských prací a setkání s pedagogy včetně možnosti krátké konzultace vlastních prací. Zájemci se také dozví důležité informace o studiu na Sutnarce, o možnostech přípravy na talentové zkoušky a o průběhu přijímacího řízení.

Den otevřených dveří proběhne od 10 do 15 hodin, ve 12 hodin je připraven hodinový informační blok pro zájemce o studium.

Lenka KODÝTKOVÁ

04.11.16

Technické fakulty se představí na DronFestu

18.05.17