Katedra blízkovýchodních studií má za sebou dvě zajímavé akce

Hned dvě úspěšné akce se v prvním listopadovém týdnu odehrály na katedře blízkovýchodních studií na filozofické fakultě.

Ve středu 2. listopadu zorganizovala katedra besedu s velvyslancem Tuniské republiky v České republice Jeho Excelencí Mohamedem Selimem Hammámím, která se setkala s velkým zájmem většiny studentů filozofické fakulty.

V pondělí 31. října byl pak Jan Záhořík z katedry blízkovýchodních studií pozván Universitou High Point v Severní Karolíně, aby zde v rámci cyklu "War on Terrorism Lecture Series" přednášel na téma "Ethiopia and Terrorism in a Broader Perspective". Vedle toho během svého pobytu v USA přednesl příspěvek na deváté výroční konferenci Association for the Study of the Middle East and Africa (ASMEA) ve Washingtonu DC s názvem "Politics, Ethnicity, and the Addis Ababa Master Plan" a předsedal zde rovněž jednomu z panelů.

Fakulta filozofická

Helena Horová

09.11.16

Student ZČU představí zákulisí Dakaru pohledem fotografa