Univerzitní pěvecký sbor zazpíval fakultám

Dívčí akademický sbor a Plzeňský akademický sbor, působící na katedře hudební kultury pedagogické fakulty, vystoupily v prostorách třech fakult. Chtěly tak upozornit na svoji činnost a zároveň pozvat zájemce o zpěv do svých řad.

Prostory fakulty elektrotechnické a ekonomické i fakulty aplikovaných věd rozezněly svým zpěvem v úterý 8. listopadu spojené univerzitní sbory - Dívčí akademický sbor a Plzeňský akademický sbor. Jejich vystoupení se setkalo s velkým ohlasem nejen studentů, ale i pedagogů, i proto plánují své malé turné zopakovat. V současné době nacvičují pásmo vánočních koled. Oba sbory stále nabírají nové členy, zájemce o zpěv uvítají každé úterý v 11 hodin v budově pedagogické fakulty na Klatovské třídě 51, v učebně KL 317.

Kateřina MODRÁ

10.11.16

Univerzita zve na slavnostní závěrečný koncert akademického roku

03.05.18