Dveře Sutnarky se otevřely dokořán

Uměleckou fakultu navštívily stovky zájemců o studium i dalších příznivců umění a designu.

Jen několik hodin po skončení slavnostního večera pro absolventy a partnery univerzity u příležitosti 25. výročí od jejího založení se budova Sutnarky transformovala do nové podoby, aby přivítala návštěvníky Dne otevřených dveří. Ti měli možnost prohlédnout si ateliéry, setkat se a konzultovat s pedagogy, zhlédnout ukázky práce studentů a získat důležité informace k průběhu přijímacího řízení a k možnostem přípravy na talentové zkoušky.

Zájemci o studium mají čas na podání přihlášky do bakalářských oborů do 30. listopadu, talentové zkoušky se budou konat ve dnech 3. -  6. ledna 2017.

Potřebné informace najdete i na stránkách fakulty.

Lenka KODÝTKOVÁ

11.11.16

Program Erasmus oslaví 30 let své existence vlajkovým pochodem

13.10.17