Nad fakultu aplikovaných věd vzlétli draci

Ve čtvrtek 10.11. proběhl druhý ročník akce s názvem FAVácká drakiáda, které se mohli zúčastnit nejen studenti a zaměstnanci, ale také jejich blízcí a ratolesti.

Vzlet draků byl plánován na čtvrtou hodinu odpolední, kdo ale draka neměl koupeného či doma vyrobeného, mohl přijít již o hodinu dříve do studovny FAV, kde si ve výtvarném koutku mohl svého vyrobit a náležitě ozdobit. Sychravé a deštivé počasí se sice na účasti podepsalo, ale přesto se nad budovou fakulty aplikovaných věd zatřepetala přibližně desítka pestrobarevných draků. Na závěr proběhlo vyhodnocení soutěže o draka největšího, nejbarevnějšího a nejvědečtějšího. Všichni výherci si odnesli domů diplom a sladkou odměnu.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kteří se nezalekli počasí a přesto přišli, a popřáli FAVácké drakiádě stejně skvělé účastníky i do dalších ročníků.

Fakulta aplikovaných věd

Jana TURJANICOVÁ

12.11.16

Závěr prázdnin zpříjemní v Plzni Létofest