Vychází druhé číslo časopisu ZČU &...

V těchto dnech najdete ve stojanech po celé univerzitě druhé číslo univerzitního časopisu ZČU & 25 let, věnované pětadvacetileté historii Západočeské univerzity v Plzni.

Podzimní vydání časopisu ZČU &... mapuje historii univerzity nejen od jejího založení, ale i několik desítek let před ním. Přečíst si můžete rozhovory se všemi rektory, představí se vám jednotlivé fakulty a výzkumná centra, jejich úspěchy i život na univerzitě. Naleznete v něm také mnoho zajímavých fotografií z univerzitního archivu.

Tištěné číslo je k dispozici ve stojanech jednotlivých fakult nebo na odboru Vnější vztahy (UR 315). Elektronická forma časopisu je ke zhlédnutí a přečtení na univerzitních stránkách. Přejeme příjemné čtení!

Kateřina MODRÁ

15.11.16

Děkany pedagogických fakult přijal primátor Martin Zrzavecký

22.02.18