Přijďte fandit ZČU v hokejové bitvě

Ve středu 23. listopadu od 20 hodin se na plzeňském zimním stadionu rozhoří již počtvrté Bitva o Plzeň – unikátní klání, ve kterém se proti sobě postaví hokejové týmy Západočeské univerzity a Lékařské fakulty v Plzni.

Hokejovou bitvu už třikrát ovládl tým Západočeské univerzity, který v úvodních dvou ročnících vždy jasně přehrál mediky, v loňském roce však necelé dvě tisícovky diváků sledovali velice napínavou bitvu, ve které nakonec Západočeská univerzita uhájila vítězství 2:1 a vybojovala tak vítězný hattrick.

Přijďte i tentokrát podpořit studenty naší univerzity! Utkání budou doprovázet soutěže a program na audiovizuální kostce nad ledem.

Kamila Kolářová

15.11.16

Plzeňské rozhovory se věnovaly vlivu nových technologií na člověka

Ústav jazykové přípravy