Studentky pedagogické fakulty se zúčastnily světového shromáždění v Moskvě

Studentky 2. ročníku Učitelství ruského jazyka pro základní školy Kateřina Halámková a Kristýna Kovačová se 1. - 5. listopadu účastnily 10. shromáždění fondu „Russkij mir“ v Moskvě.

V rámci akce probíhalo „Mezinárodní mládežnické fórum – Generace světa“, setkání studentů z různých zemí, kteří se učí ruský jazyk. Setkání bylo zasvěceno kulturně-historickému odkazu Ruska v kontextu světové kultury. Hlavním úkolem fóra bylo sestavení Asociace, která by sdružovala studenty a mládež učící se ruský jazyk a jež by napomáhala rozšíření kontaktů, rozvíjení tvůrčích aktivit a mezikulturní komunikaci.

FPE

15.11.16

Festival arabské kultury chystá první orientální street food market v Plzni

21.02.18