Další host z institutu germanistiky Univerzity v Řezně přijede přednášet na filozofickou fakultu

S přednáškou "Auf den Spuren der Brüder Grimm: Der Oberpfälzer Märchen- und Sagen-Sammler Franz Xaver von Schönwerth" vystoupí 21. listopadu od 16.40 hodin v nově otevřeném univerzitním prostoru Kulturka v Sedláčkově ulici 19 Christine Pretzl  z Univerzity v Řezně. Přednáška je otevřená široké veřejnosti.

Vystoupení je součástí cyklu přednášek zahraničních hostů, který je v tomto semestru organizován katedrou germanistiky a slavistiky FF ZČU s podporou programu Evropská územní spolupráce Česká republika-Svobodný stát Bavorsko 2014-2020/Europäische territoriale Zusammenarbeit Freistaat Bayern-Tschechische Republik 2014-2020.
Případné dotazy zodpoví Marina Wagnerová z katedry germanistiky a slavistiky FF ZČU na mailu: mwagnero@kag.zcu.cz.

Fakulta filozofická

Helena Horová

16.11.16

Univerzitní knihovna rozšířila nabídku českých e-knih