Business Date přibližuje studentům svět podnikání

Studenti, které zajímá svět podnikání, mohli během listopadu navštívit sérii workshopů Business Date, které se odehrály v prostorách Vědeckotechnického parku v Plzni.

První část série Business Date proběhla ve středu 2. listopadu a zaměřila se na téma „Od vize a nápadu v podnikání k jeho realizaci“. Celý den probíhaly interaktivní workshopy, přednášky a diskuze s předními odborníky i inspirativními osobnostmi, které mají za sebou zkušenosti s úspěšně nastartovaným podnikáním.

Druhá část se konala ve středu 16. listopadu na stejném místě a studenti se měli možnost zapojit do dalších zajímavých diskuzí a praktických workshopů, tentokrát na téma „Financování startupu“ a „Umění vyjednávání v businessu“. V rámci programu se účastníci také blíže seznámili s prostorami a službami vědeckotechnického parku, které poskytuje začínajícím podnikatelům.

Cílem Business Date je přiblížit studentům svět podnikání a pomoci jim v rozhodování o budoucí kariéře, při promýšlení podnikatelských nápadů a přípravě vlastního businessu. Další akce Business Date se plánují v letním semestru.

Akci pořádá Centrum podnikání ZČU FEK a BIC Plzeň, podpořená je z projektu Plzeň – univerzitní město, vnitřní soutěží Západočeské univerzity v Plzni a statutárním městem Plzeň.

Galerie


Fakulta ekonomická

Barbara Trojanowská

23.11.16


Zaměstnaci a studenti ZČU si mohou nechat změřit tělesné složení se slevou


Fakulta zdravotnických studií

554

13.09.17


Odborníci na elektroniku se setkali na mezinárodní konferenci


Fakulta elektrotechnická

65

05.09.17


Zaměstnanci ZČU podpořili koupí dětských obrazů výzkum Crohnovy choroby


Fakulta aplikovaných věd

4

19.09.17