Přednáškový klub se tentokrát pokusí odhalit tajemství úspěchu zábavního parku

Další beseda Přednáškového klubu představí Jiřího Machálka, absolventa Západočeské univerzity v Plzni a majitele společnosti DinoPark. Tento ryze český zábavní park expandoval s modely vyráběnými v Plzni na Slovensko, do Španělska i Ruska. Co vězí za jeho úspěchem, se můžete dozvědět v úterý 29. listopadu.

Přednáškový klub organizuje diskusní přednášky s úspěšnými lidmi a zajímavými osobnostmi, kde se formou diskuse mohou účastníci přednášky zeptat na cokoli lidí z oboru a praxe. Po první úspěšné besedě s majitelem sítě kaváren CrossCafé, Janem Janákem, pokračuje besedou s Jiřím Machálkem, majitelem společnosti DinoPark. Přednáška se koná v úterý 29. listopadu od 18 hodin v posluchárně JJ 221 v Jungmannově ulici. Vstup je zdarma.

Kateřina MODRÁ

24.11.16

Konference přiblížilia přeshraniční spolupráci záchranářů

Fakulta zdravotnických studií