Letošní Erasmus day 2016 proběhl úspěšně

Během listopadu proběhl na univerzitě tzv. Erasmus day, letos poprvé na všech devíti fakultách ZČU. Studenti získali informace o možnostech výjezdu na zahraniční studijní i praktické stáže v rámci programu Erasmus+, Inter -17, Stiftung na OTH Regensburg a dalších.

Každá fakulta pojala program informačního dne trochu odlišně. Studenti tak mohli klást dotazy svým kolegyním a kolegům, kteří již takový pobyt absolvovali a měli ještě čerstvé zážitky, proběhlo také živé spojení se studentem fakulty ekonomické Zdeňkem Eliášem do Finska. Fakultní koordinátoři a proděkani odpovídali na otázky ohledně uznávání předmětů po příjezdu a výběrového řízení, zástupkyně regionální kanceláře Česko-německé obchodní a průmyslové komory (IHK) prezentovala možnosti studentských praxí v Bavorsku, své aktivity představily i studentské organizace.

Děkujeme všem zástupcům fakult i studentům za spolupráci a těšíme se na Erasmus day 2017.

FDULS

FEK

FAV

FPE

FST

Zahraniční vztahy

Jana Ovsjanniková

24.11.16

Chystá se souboj studentských kapel

Studentské organizace

20.04.17

Jaká je Afrika snů a skutečností po 70 letech?

12.04.17

Pedagogové vystavují za hranicemi