Íránské dny poodhalí tajemství íránské kultury

Katedra blízkovýchodních studií filozofické fakulty pořádá od 6. do 8. prosince festival Íránské dny, které návštěvníky zavede do všech sfér íránské kultury. Těšit se tak mohou na fotografie, filmy a celou řadu besed a přednášek, včetně ochutnávek íránské gastronomie.

Festival odstartuje v úterý 6. prosince od 18 hodin slavnostním zahájením, kterého se osobně zúčastní chargé d’affaires Íránu v České republice Ali Akbar Jowkar a zástupce vedení ZČU. Pokračovat pak bude intenzivním programem, který potrvá dva dny a odehraje se v prostoru Moving Station na Jižním Předměstí. Více o festivalu na najdete na facebooku.

Fakulta filozofická

Kateřina MODRÁ

30.11.16

Na NTC se bude konat workshop Technologie a charakteristika žárově stříkaných povlaků