Univerzitu rozezní vánoční koledy

Pěvecké sbory působící na katedře hudební kultury pedagogické fakulty zazpívají 13. prosince přímo v univerzitním kampusu staročeské i evropské vánoční koledy.

Pásmo koled tak naváže na úspěšné podzimní vystoupení pěveckých sborů, kdy zazpívaly na několika fakultách za velkého zájmu posluchačů. Vánoční atmosféru navodí 13. prosince od 11.30 na fakultě elektrotechnické, o půl hodiny později se koledy rozezní na strojní fakultě a ve 12.30 vánoční nálada prostoupí fakultu aplikovaných věd.

Pěvecké sbory ZČU zároveň zvou všechny zájemce o sborový zpěv do svých řad, zkoušky probíhají vždy v úterý v budově na Klatovské tř. 317.

Kateřina MODRÁ

07.12.16

Vědu hrou předvedla na Noci vědců i ZČU

12.10.17