Studenti se dozvěděli, jak na kariéru ve financích

Katedra financí a účetnictví Fakulty ekonomické ZČU pořádala v průběhu listopadu pro své studenty dvě diskuzní setkání na téma "Start up finanční kariéry".

Setkání zahajovaly zástupkyně České asociace pro finanční řízení (CAFIN) Olga Cechlová a Lenka Písařovicová, které studentům přiblížily, kudy vedou kariérní cesty ve financích a jaké jsou požadavky na jednotlivé finanční pozice. O své zkušenosti se studenty podělil také Rastislav Vašica, finanční ředitel Bohemia Sektu.

V rámci druhého setkání na fakultu zavítali Michal Košacký, jednatel a CFO společnosti Doosan Škoda Power, a Lucie Viktorová, vedoucí controllingu PMDP. CAFIN studentům představil, jak se vyvíjí mzdové ohodnocení jednotlivých finančních pozic v českých firmách na základě výsledků platové studie, kterou uskutečnili v minulých letech.

Fakulta ekonomická

Michaela Krechovská

07.12.16

Fakulta zdravotnických studií pořádá konferenci o ošetřovatelství