Na loutkovém seriálu Až po uši v mechu se podíleli animátoři ze Sutnarky

Šestidílný animovaný seriál animoval student Jiří Krupička, rekvizity jsou dílem absolventky Alžběty Burešové.

Internetová televize Stream začala na Štědrý den vysílat šestidílný loutkový seriál Až po uši v mechu, který navazuje na úspěšný stejnojmenný animovaný film. Na vzniku seriálu se podíleli i animátoři ze Sutnarky. Student ateliéru animovaná a interaktivní tvorba Jiří Krupička je hlavním animátorem tohoto pokračování dobrodružného příběhu lesních trnků Bertíka a Josefky a lesní víly Rusalky. Členkou tvůrčího týmu je i absolventka naší umělecké fakulty Alžběta Burešová, která mimo jiné pro film vyráběla rekvizity.

Seriál můžete sledovat zde.

Lenka KODÝTKOVÁ

02.01.17

Kompetenční a koordinační centrum rozšíří spolupráci s přeshraniční zdravotnickou záchranou službou

Fakulta zdravotnických studií