Novinky a práci v systému Moodle představí čtvrteční seminář

Ve čtvrtek 12. ledna od 10 hodin se pro zaměstnance ZČU i studenty koná seminář Novinky v LMS Moodle 2017, které přijede představit Pavel Lorenc z firmy Pragodata consulting, generálního partnera Moodle pro Českou republiku.
Školení bude probíhat od 10 do 15 hodin v zasedací místnosti budovy CIV, UI 127, Univerzitní 22. Organizátoři semináře doporučují zájemcům vzít si s sebou notebook pro možnost vyzkoušení prezentovaných funkcionalit Moodle. Bližší informace a program semináře najdete na stránkách celoživotního vzdělávání.

Learning Management System Moodle je univerzitní platformou pro tvorbu a realizaci on-line kurzů. Od roku je 2015 propojený s IS STAG, což v mnohém usnadňuje administraci kurzů, zapisování studentů i přenos výsledků z LMS Moodle. V letošním roce registrujeme alespoň jeden aktivní přístup do LMS Moodle u 87 učitelů a 4584 studentů. Většina kurzů obsahuje jen základní prvky, které on-line vzdělávání nabízí. LMS Moodle má spoustu skvělých nástrojů, které zatím využívá jen minimum pracovníků ZČU. Přijďte se seznámit s tím, jak LMS Moodle využít naplno!  V případě zájmu o další podrobnější informace o aktivitách ZČU v oblasti on-line vzdělávání a spolupráce na přípravě a realizace on-line kurzů a projektů, kontaktujte Lucii Rohlíkovou, Ústav celoživotního vzdělávání, lrohlik@ucv.zcu.cz, tel.:604 115 360.Celouniverzitní

Kateřina MODRÁ

10.01.17


Letní škola zavedla studenty FEL do kolébky jaderného vzdělávání


Fakulta elektrotechnická

53

12.10.17


Technologická agentura ČR ocenila projekt fakulty strojní


Fakulta strojní

253

06.10.17


Cestu do budovy filozofické fakulty zpříjemní iluzivní malba


Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

32

09.10.17