Studenti FPE seznamovali žáky základních a středních škol s problematikou alkoholu a tabakismu

Studenti bakalářských oborů psychologie a výchova ke zdraví realizovali na vybraných základních a středních školách v Plzni programy primární prevence rizikového chování.
Projekt s názvem „Co všechno se může stát, když Vaše dítě pije“ se uskutečnil v ZS akademického roku 2016/17 v rámci předmětu metodika primární prevence pod vedením M. Svobody. Projektový záměr byl rozdělen do tří etap: příprava programu a hospitace na školách, realizace programu, evaluace a reflexe projektu. Hlavním tématem na základních školách byla problematika užívání alkoholu. Na středních školách byl obsah rozšířen o problematiku tabakismu a užívání produktů konopí. Projekt se uskutečnil ve spolupráci s Odborem bezpečnosti a prevence kriminality Magistrátu města Plzně a městem byl podpořen finanční částkou ve výši 50 tisíc korun.

Michal Svoboda

01.02.17

Výzkumný tým FEL – RICE získal mezinárodní ocenění

Fakulta elektrotechnická