Na koho dalšího se můžete těšit v pravidelném pořadu Za Oponou DJKT?

Od září se sice univerzitní rádio Bomba proměnilo ve Wéčko, ale divadelní pořad Za Oponou DJKT stále zůstává. Poslouchat jej tak můžete již druhou sezonu!
Martin Stránský, Jarmila Dycková, Tomáš Pilař, Petra Vraspírová, Marek Adamczyk a mnoho dalších umělců z Divadla J. K. Tyla můžete slyšet v divadelním pořadu Za Oponou DJKT. V pořadu, který chce ukázat posluchačům herecké prostředí kam běžné oko diváka nedohlédne, a který moderují Jiří Chroust a Simona Egri.
Sledujte pravidelně aktuality a nenechte si ujít dalšího hosta! Více najdete na facebooku pořadu.

Studentské organizace

Simona EGRIOVÁ

01.02.17

Univerzitní knihovna zve na seminář o publikování ve světových odborných časopisech