Automobily budoucnosti představí Galerie Ladislava Sutnara

Studenti magisterského studia oboru design ze Sutnarky vystavují výsledky projektu vzniklé pod vedením zkušeného finského designéra Eero Kankainena.

Designér Eero Kankainen je absolventem Royal College of Art a jako zaměstnanec známého italského designerského studia se podílel na návrzích vozů mnoha světových automobilek firmu Ferrari nevyjímaje. Nyní pracuje v české firmě Auffer design v Mladé Boleslavi, která úzce spolupracuje s firmou Škoda-Auto a také s firmou Škoda transportation v Plzni.

Tématem prací je návrh vzhledu autonomního auta v nedaleké budoucnosti. Toto téma se stává čím dál více diskutované v odborných kruzích automobilového průmyslu a naší studenti pod vedením zkušeného designera představují své vize.

Výstava bude zahájena ve středu 8. února v 18 hodin a k vidění bude do soboty 4. března.

Kateřina Martínková

02.02.17

ELSA Plzeň pořádá pro právníky veletrh pracovních příležitostí

Studentské organizace