Univerzita navázala strategické partnerství s firmou Diebold Nixdorf

Smlouvu podepsal rektor ZČU Miroslav Holeček v pondělí 6. února. Klíčovou součástí této dohody je také spolupráce s ekonomickou fakultou.
Rektor Západočeské univerzity v Plzni Miroslav Holeček za účasti děkana fakulty ekonomické Miroslava Plevného podepsal rámcovou dohodu o strategickém partnerství mezi mezi ZČU a firmou Diebold Nixdorf, předním světovým výrobcem a dodavatelem informačních technologií pro bankovnictví a retail.
Klíčovou součástí této dohody je spolupráce s fakultou ekonomickou, která nabízí obor informační management. Právě v něm se otevírá příležitost ke spolupráci formou zajištění konzultantů pro bakalářské či diplomové práce v daném oboru, nabídkou stáží či zaměstnání nebo vzájemnou podporu "public relations".
Obě smluvní strany deklarovaly, že velmi stojí o vyhledávání talentovaných studentů, což bude podpořeno i Stipendiem Diebold Nixdorf pro studenty 1. ročníku bakalářského studia oboru Informační management s výbornými výsledky ze střední školy. Absolventům oboru Informační management firma umožní uplatnění v praxi a celkově tak nabízí současným i budoucím zájemcům o studium Informačního managementu příležitost spolupracovat s úspěšnou nadnárodní firmu s globálním dopadem, která sídlí v Plzni.

Jiří Preis

06.02.17

Profesor Skřivan představí téma česko (československo) - čínských obchodních vztahů v proměnách času

Fakulta filozofická