Propojení technik používaných ve sportu a byznysu představí kouč Jaromíra Jágra

Marian Jelínek, psycholog a hokejový trenér Jaromíra Jágra, přijal pozvání na besedu nazvanou Be balanced, která se uskuteční v pondělí 27. února od 14.15 hodin v budově NTIS.
Přednáška spojená s besedou „Be Balanced“ (metafora na rozhraní fyzické a psychické rovnováhy) bude pojednávat převážně o motivaci na základě paralel vrcholového sportu a byznysu. Návštěvníci se dozví, co mají byznys a vrcholový sport společného, jak docílit konstruktivního jednání na sportovním i pracovním poli či poznat mezigenerační rozdíly ve sportu a na pracovišti a jejich přínos pro obě strany.
Marian Jelínek je český hokejový kouč s hlubším zájmem o psychologii a filosofii, které aplikuje do své každodenní práce. Je spoluautorem několika knih a držitelem doktorátu z kinantropologie. V pětadvacetileté praxi hokejového trenéra pracoval nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Mezi jeho největší úspěchy patří titul MS 2005 z Vídně, dva  tituly mistra extraligy s HC Sparta Praha a vítězství Prezidentského poháru s HC Plzeň. Do povědomí veřejnosti se zapsal také díky desetileté spolupráci s Jaromírem Jágrem. Své zkušenosti z vrcholového sportu přenáší i do "vrcholového" byznysu v podobě koučinku, školení a přednášek.
Beseda Be Balanced se koná 27. února od 14.15 do 16.15 v budově NTIS, posluchárna US 207, Technická 8, ZČU Plzeň. Vstup na přednášku je zdarma.


Galerie


Celouniverzitní

Kateřina MODRÁ

07.02.17


Fotografie ze společné dílny tří uměleckých škol jsou ke zhlédnutí na Sutnarce


Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

14

20.03.17


Univerzita zve na reprezentační ples


Celouniverzitní

569

09.03.17


Fakulta elektrotechnická hostí konferenci Smart City Plzeň


Fakulta elektrotechnická

127

09.03.17