Úspěšný cyklus přednášek hostujících pedagogů pokračuje

Katedra germanistiky a slavistiky pořádá i v letním semestru cyklus přednášek hostujících vyučujících. V pondělí 27. února se od 16.40 hodin koná přednáška Thomase Stahla s názvem Deutsch - eine internationale Sprache? Zum Stellenwert der deutschen Sprache in der Welt.
Thomas Stahl působil v minulosti na pedagogické fakultě, v současné době se věnuje oblasti výuky a výzkumu němčiny jako cizího jazyka na na Univerzitě v Řezně. Jeho přednáška v Plzni se koná 27. února 2017 od 16.40 hodin v prostorách Německé knihovny SVK PK na náměstí Republiky 12.

Případné dotazy zodpoví Marina Wagnerová z katedry germanistiky a slavistiky filozofické fakulty na mailu: wagnero@kgs.zcu.cz.

Fakulta filozofická

Helena Horová

21.02.17

V Plzni se uskutečnila konference o životě a díle Josefa Františka Smetany