Pedagogická fakulta pořádá výstavu fotografií ze studentské exkurze do Finska

Výstava Finsko 2016 představí návštěvníkům fotografie vzniklé ze studentské exkurze, která se uskutečnila do různých oblastí Finska, Švédska a Ölandu. Expozici je možné navštívit až do konce dubna v budově pedagogické fakulty na Klatovské třídě.
Již 4. ročních výstavy fotografií ze společné exkurze pořádá centrum biologie, geověd a envigogiky Pedagogické fakulty ZČU společně s katedrou biologie a environmentálních studií PedF UK v Praze. Navštívit ji můžete ve foyeru budovy Klatovská 51.

Na snímku ze zahájení výstavy zleva Tomáš Kebert (student, organizátor výstavy), Daniel Pražák (student, organizátor výstavy), Lubomír Hrouda (vedoucí katedry biologie a environmentálních studií PedF Praha), Miroslava Černochová (proděkanka pro zahraniční vztahy PedF Praha), Miroslav Randa (děkan FPE v Plzni), Zdeňka Chocholoušková (proděkanka pro vědeckou činnost fakulty a projekty), Dagmar Říhová (zooložka katedry biologie a environmentálních studií PedF Praha).

Zdeňka Chocholoušková

07.03.17

Univerzita třetího věku má další úspěšné absolventy

28.06.17