Noc s Andersenem se vrací

Univerzitní knihovna ZČU navazuje na loňskou úspěšnou Noc s Andersenem a opět nabízí dětem zaměstnanců ZČU netradiční zážitek. V noci z 31. března na 1. dubna budou mít možnost nocovat v knihovně a užít si zábavný program, který je pro ně přichystán.

Akce Noc s Andersenem se pravidelně zúčastňuje celá řada knihoven po celé ČR. Pořádá se na podporu dětského čtenářství u příležitosti výročí narození dánského pohádkáře, Hanse Christiana Andersena, které připadá na 2. dubna.

Akce je určena pro děti ve věku 6 -12 let.

Máte-li zájem přihlásit své děti, ozvěte se nám nejpozději do 10. března na e-mail knihovna@uk.zcu.cz. Kapacita je omezena, účast Vašeho dítěte ne/bude potvrzena do 16. března.

Na co se mohou děti těšit:

• čtení
  • pohybové, společenské, paměťové hry
  • výtvarné tvoření
  • návštěva technických fakult a ukázka zajímavostí z laboratoří
  • zákulisí knihovny
  • zpívání
  • noční bojovka
  • pohádka na dobrou noc

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

01.03.17