Frazeologismy a ustálená spojení v současné němčině představí přednáška Kateřiny Šichové

Katedra germanistiky a slavistiky pořádá v pondělí 13. března druhou přednášku hostujícího vyučujícího v rámci letního cyklu přednášek zahraničních i domácích hostů. Tentokrát vystoupí Kateřina Šichová z Univerzity v Řezně s přednáškou Wie passt die Faust aufs Auge? Über die Wendungen der Wendungen.
Přednáška se koná od 16.40 hodin v prostorách Německé knihovny SVK PK na náměstí Republiky 12 a je podporována programem Evropská územní spolupráce Česká republika-Svobodný stát Bavorsko 2014-2020/Europäische territoriale Zusammenarbeit Freistaat Bayern-Tschechische Republik 2014-2020.

Případné dotazy zodpoví Marina Wagnerová z katedry germanistiky a slavistiky FF ZČU (mwagnero@kgs.zcu.cz).

Fakulta filozofická

Helena Horová

06.03.17

Absolventka ateliéru fashion design navrhla oblečení pro atopiky