Jak rozjet vlastní podnikání, ukáže studentům březnový Start-up

Celodenní festival Start-up show Plzeň se uskuteční 29. března v kreativní zóně DEPO2015. Studentům poradí, jak začít podnikat, doporučí možnosti financování i představí úspěchy jiných začínajících podnikatelů.
Workshopy začínají ve středu 29. března od 12.30 hodin v DEPO2015 v Preslově ulici 14. Vystoupí řada zajímavých hostů, od kterých se zájemci mohou dozvědět, jaké jsou možnosti k nastartování vlastního podnikání, příklady jiných úspěšných start-upistů se mohou stát výtečnou inspirací a chybět nebudou ani místní aktéři, kteří nabízí podporu začínajícím podnikatelům. Workshopy ukončí v 19 hodin FuckUp Night, celosvětový formát prezentací podnikatelských příběhů, které se ne vždy úplně povedly.
Vstup na seminář je po předchozí registraci zdarma.

Kateřina MODRÁ

07.03.17

Série výstav Design v pohybu 2015 - 2020 dorazí i do Plzně

24.04.17