Jak rozjet vlastní podnikání, ukáže studentům březnový Start-up

Celodenní festival Start-up show Plzeň se uskuteční 29. března v kreativní zóně DEPO2015. Studentům poradí, jak začít podnikat, doporučí možnosti financování i představí úspěchy jiných začínajících podnikatelů.
Workshopy začínají ve středu 29. března od 12.30 hodin v DEPO2015 v Preslově ulici 14. Vystoupí řada zajímavých hostů, od kterých se zájemci mohou dozvědět, jaké jsou možnosti k nastartování vlastního podnikání, příklady jiných úspěšných start-upistů se mohou stát výtečnou inspirací a chybět nebudou ani místní aktéři, kteří nabízí podporu začínajícím podnikatelům. Workshopy ukončí v 19 hodin FuckUp Night, celosvětový formát prezentací podnikatelských příběhů, které se ne vždy úplně povedly.
Vstup na seminář je po předchozí registraci zdarma.

Kateřina MODRÁ

07.03.17

Přednáška představila nejnovější trendy ve fotoelektronové spektroskopii a mikroskopii

Nové technologie - Výzkumné centrum