Letošní Veletrh pracovních příležitostí přivítá rekordní počet vystavovatelů

Současní i budoucí absolventi si na letošním veletrhu práce, který se uskuteční ve středu 22. března v kampusu ZČU, budou moci vybrat ze 170 vystavovatelů, kteří hledají vhodné kandidáty na volné pracovní pozice do svých firem.

Veletrh pracovních příležitostí při ZČU, který letos vstupuje do 22. ročníku, je největším veletrhem práce v České republice (měřeno počtem prezentačních míst). Každý rok jej navštíví přes čtyři tisíce návštěvníků, kteří aktivně hledají budoucí uplatnění.

Návštěvníci veletrhu zde mohou získat jednak představu o budoucím uplatnění v oboru, ale také nabídky na další formy spolupráce, jako jsou stáže, praxe či témata diplomových prací. Neméně cenná je pro studenty také možnost vyzkoušet si modelový pracovní pohovor, diskutovat s personálními odborníky či manažery svých potenciálních zaměstnavatelů.

Veletrh bude zahájen v 10 hodin v budově Fakulty elektrotechnické ZČU představiteli Západočeské univerzity v Plzni, města Plzně, Plzeňského kraje a plzeňské pobočky Úřadu práce. Expozice budou otevřeny až do 16 hodiny.

Podrobný seznam vystavovatelů a program je zveřejněný na stránkách festivalu.

Kateřina MODRÁ

15.03.17

Festival arabské kultury je letos online

17.03.17