Reprezentační ples univerzity se koná již za týden

V pátek 24. března roztančí univerzita Měšťanskou besedu. Vstupenky na ples jsou ještě stále v prodeji.

Večer se ponese v duchu tance a hudby, o niž se postará taneční orchestr Miroslava Novotného a celá řada dalších zajímavých umělců. Návštěvníci plesu se mohou těšit na slavnostní předtančení v podání skupiny Storm Ballet, vzápětí je okouzlí vystoupení stepařů či ukázky latinskoamerických a standardních tanců. Nesmí chybět ani půlnoční vystoupení, které tento rok zajistí velice exkluzivní dvojice hostů - herečka a zpěvačka Anna Fialová a velice talentovaná mladá plzeňská tanečnice Anna Palková. Po půlnoci čeká návštěvníky magická light show v provedení nového cirkusu, spolku Žongléros Ansámbl. Večerem provede moderátor Jan Anderle.

V Primátorském salonku, který tradičně slouží jako komorní oddychová zóna, si příchozí vyslechnou duo houslistů Milan Bouček a Ondřej Pustějovský, kteří jistě okouzlí libým zvukem smyčců.

Vstupenky v ceně 190; 290; 390 Kč je možné zakoupit či telefonicky zarezervovat na těchto místech:
Kancelář SUS ZČU, Riegrova 17, tel.: 377 631 592
Informační centrum města Plzně, náměstí Republiky
ZČU Bory, budova CIV, paní Šlosarová, UI 125, tel.: 377 632 701

Kateřina MODRÁ

16.03.17

Vedení univerzity poděkovalo Akademikům Plzeň

15.06.17

Studenti představili novou formuli

30.06.17

Studenti vymysleli chytré lavičky pro univerzitní kampus

13.07.17