Cestovatelský večer odhalí krásy Keni a Indonésie

V úterý 28. března si můžete přijít poslechnout zážitky a zajímavosti z Indonésie a Keni, které byste v průvodci jen těžko hledali. Cestovatelský večer Sem & Tam - Poznej Indonésii a Keňu začíná v 18 hodin v Kulturce ZČU.
Tentokrát se společně s Johankou přesuneme do daleké Indonésie, kde v rámci zahraniční stáže učila místní děti anglický jazyk. Dozvíte se nejen jaké to je vyrazit do zahraničí na stáž, ale také zajímavosti a postřehy během jejího pobytu v Indonésii. Tajemství Keni vám pak odhalí Lavigne, která je členkou studentské organizace AIESEC Česká Republika, pocházející z Keni. Přesvědčí vás o tom, že Keňa není jenom státem tepla a vytrvalostních běžců, ale skrývá mnohem více.

Více informací najdete na facebookové události Cestovatelského večera.
Pokud se zajímáte o zahraniční stáže, prohlédněte si webové stránky.

Studentské organizace

Martina NOVOTNÁ

19.03.17

Děkan Fakulty filozofické David Šanc byl inaugurován