Fotografie ze společné dílny tří uměleckých škol jsou ke zhlédnutí na Sutnarce

Práce studentů tří škol, které vznikly během fotofestivalu Zingst 2016, budou od 23. března k vidění v galerii v prostorách fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.

Výstava s názvem The New Colorfulness of Vision je výběrem fotografií studentů tří uměleckých škol - Berufsausbildung am Lette Verein z Berlína, Höhere Graphische Bundes-Lehr- und Versuchsanstalt z Vídně a samozřejmě Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU.

Práce vznikly během fotofestivalu Zingst 2016, kde se každoročně koná mnoho motivačních a informačních seminářů, inspirujících diskusí, workshopů a výstav. Právě ze společného workshopu výše zmíněných škol vzešla výstava, která bude k vidění v Galerii na fakultě designu a umění Ladislava Sutnara od 24. března do 13. dubna. Zahájení se koná ve čtvrtek 23. března od 16 hodin.

Kateřina Martínková

20.03.17

Student FEL Filip Forejtek bude bojovat na olympiádě v Jižní Koreji

Fakulta elektrotechnická