Fotografie ze společné dílny tří uměleckých škol jsou ke zhlédnutí na Sutnarce

Práce studentů tří škol, které vznikly během fotofestivalu Zingst 2016, budou od 23. března k vidění v galerii v prostorách fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.

Výstava s názvem The New Colorfulness of Vision je výběrem fotografií studentů tří uměleckých škol - Berufsausbildung am Lette Verein z Berlína, Höhere Graphische Bundes-Lehr- und Versuchsanstalt z Vídně a samozřejmě Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU.

Práce vznikly během fotofestivalu Zingst 2016, kde se každoročně koná mnoho motivačních a informačních seminářů, inspirujících diskusí, workshopů a výstav. Právě ze společného workshopu výše zmíněných škol vzešla výstava, která bude k vidění v Galerii na fakultě designu a umění Ladislava Sutnara od 24. března do 13. dubna. Zahájení se koná ve čtvrtek 23. března od 16 hodin.

Kateřina Martínková

20.03.17

Letošní Veletrh pracovních příležitostí přivítá rekordní počet vystavovatelů

15.03.17