Akademici Plzeň postupují do semifinále

Vrchol sezóny univerzitní hokejové soutěže se blíží, v pondělí 27. března od 19.45 se Akademici utkají s Univerzitou Mateja Bela z Banské Bystrice, která skončila v základní části na druhém místě.

Oba celky se v sezóně utkaly dvakrát a pokaždé se radoval domácí tým. V Banské Bystrici prohráli Akademici 6:2 a na domácím ledě přestříleli slovenské kolegy 8:6. Favoritem semifinálové série hrané na dvě vítězná utkání budou určitě hráči UMB, kteří mají na svém kontě už bronzovou a stříbrnou medaili z předchozích ročníků a letos chtějí přidat kov nejcennější.

Celá série odstartuje v pondělí v 19.45 hodin na ledě plzeňské Kooperativa Arény. Druhý a případný třetí rozhodující zápas sehrají oba celky ve čtvrtek, případně v pátek na východě Slovenska.

Vrchol sezóny univerzitního hokeje je tu a vy byste u toho neměli chybět!

Studentské organizace

Kateřina MODRÁ

24.03.17

VideaČesky.cz živě a na velkém plátně. Už za týden na ZČU