Zápis do kurzů Mezinárodní letní jazykové školy právě odstartoval

Již po osmadvacáté se bude na ZČU v Plzni konat oblíbená červencová akce, během níž se v univerzitním kampusu sejdou stovky zájemců o jazykové kurzy se skvělými lektory.

Zveme všechny zájemce o cizí jazyky k zapsání do kurzů v rozsahu jednoho, dvou nebo tří týdnů v termínu 10. - 28. července. Nabízíme různé úrovně pokročilosti, obecný jazyk či profesně zaměřenou výuku v kurzech angličtiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, ruštiny, španělštiny a češtiny pro cizince. Kurzy jsou určeny studentům vysokých i středních škol, žákům základních škol od 6 let věku i široké veřejnosti. Studenti mají zvýhodněnou cenu a mohou požádat o uznání kreditů na základě úspěšně absolvovaného kurzu. Účastníci se zdokonalí v komunikaci v cizím jazyce a zažijí mnoho zábavy během výuky i doprovodného programu.

Vyberte si ze široké nabídky různě koncipovaných kurzů, více na novém webu Mezinárodní letní jazykové školy.

Ústav jazykové přípravy

Barbora ULDRYCHOVÁ

27.03.17

Letní školy zahájí koncert pod širým nebem