Zápis do kurzů Mezinárodní letní jazykové školy právě odstartoval

Již po osmadvacáté se bude na ZČU v Plzni konat oblíbená červencová akce, během níž se v univerzitním kampusu sejdou stovky zájemců o jazykové kurzy se skvělými lektory.

Zveme všechny zájemce o cizí jazyky k zapsání do kurzů v rozsahu jednoho, dvou nebo tří týdnů v termínu 10. - 28. července. Nabízíme různé úrovně pokročilosti, obecný jazyk či profesně zaměřenou výuku v kurzech angličtiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, ruštiny, španělštiny a češtiny pro cizince. Kurzy jsou určeny studentům vysokých i středních škol, žákům základních škol od 6 let věku i široké veřejnosti. Studenti mají zvýhodněnou cenu a mohou požádat o uznání kreditů na základě úspěšně absolvovaného kurzu. Účastníci se zdokonalí v komunikaci v cizím jazyce a zažijí mnoho zábavy během výuky i doprovodného programu.

Vyberte si ze široké nabídky různě koncipovaných kurzů, více na novém webu Mezinárodní letní jazykové školy.

Ústav jazykové přípravy

Barbora ULDRYCHOVÁ

27.03.17

Zástupci ZČU jednali na Ukrajině o vzdělávání odborníků pro jaderné elektrárny