Na kávu jedině s JISkou

I v letním semestru pokračuje sleva pro studenty a zaměstnance v CrossCafe ZČU. Od 1. dubna 2017 až do 11. února 2018 je možné po předložení JISkarty získat pětiprocentní slevu.

Sleva platí na veškerý sortiment CrossCafe ZČU včetně akčních nabídek. CrossCafe ZČU najdete v areálu na Borech v budově Univerzitní 22.

JIS kartu můžete využít i v další kavárně v borském kampusu, a to v univerzitní knihovně. Pokud dostanete cestou z oběda chuť na kávu či něco sladkého a nemáte zrovna u sebe peněženku, stačí přiložit JISku ke čtečce - kavárnu provozuje přímo menza, a proto zde funguje stejný systém jako při vydávání jídel.

Kateřina MODRÁ

29.03.17

Česko-bavorský projekt pomáhá studentům s rozjezdem podnikání i uplatněním na pracovním trhu

12.02.18