Přednáškový klub hostí Jana Mühlfeita

Jan Mühlfeit, český manažer, globální stratég, kouč a mentor bude dalším zajímavým hostem Přednáškového klubu. Do Plzně, na univerzitní kampus, zavítá v úterý 11. dubna od 18 hodin.
Jan Mühlfeit působil téměř 22 let ve firmě Microsoft, z toho posledních 15 let v nejužším vedení nejlepších lídrů a myslitelů globálního světa. Byl jmenován do funkce viceprezidenta pro Evropu, Střední východ a Afriku, kde mnoho let spolupracoval s Billem Gates.
Proslavil se prohlášením: „Pro Billa Gates bych pracoval i za stravenky!“ Získal ocenění „český mozek“ od ministra zahraničních věcí. Dnes pomáhá rozvoji a seberealizaci sportovců, businessmanů, studentů, ale i dětí po celém světě. Společně se svou kolegyní Kateřinou Novotnou rozvíjí programy, které otevírají lidský potenciál a pomáhají efektivně využívat silné stránky jedinců.
Přednáška Jana Mühlfeita se koná v úterý 11. dubna od 18 hodin v budově fakulty elektrotechnické, místnost EP 130.

Studentské organizace

Kateřina MODRÁ

03.04.17

Fakulta filozofická přivítala hosty z Ruské federace

Fakulta filozofická

20.04.17

Jak vypadá inkluzivní vzdělávání v praxi?

14.04.17

Knihovna pořádala Noc s Andersenem 2017