V sobotu se volí nový král Majáles

Letošní Majáles se kvapem blíží. Již tuto sobotu, 22. dubna propukne v Plzni tradiční jarní studentská oslava, na které nebude chybět volba a korunovace nového krále či královny, majálesový průvod a velký hudební festival pod širým nebem.
Majálesový průvod vyjde v sobotu 22. 4. v 11 hodin z náměstí Republiky, projde centrem města a všichni účastníci budou mít možnost přepravit se k Lochotínskému amfiteátru speciální Majálesovou tramvají. Tramvaj bude odjíždět ze Solní ulice v 11:30 a pojede do zastávky Zoologická zahrada, odkud se průvod přesune Lochotínským parkem do amfiteátru. V průvodu půjdou jak kandidáti na krále se svými družinami, tak i umělci a studentské skupiny.

Během sobotního programu Open Air Festivalu Majáles 2017 se představí všichni kandidáti na krále Majáles i se svými družinami. Na hlavní Majáles stage se kandidáti představí v 15:30, v 17:30 se ukážou na ZOO stage. Každý návštěvník obdrží při vstupu do areálu volební žeton. Vyhlášení výsledku volby a korunovace nového krále Majáles se odehraje v 19 hodin na hlavním pódiu Lochotínského amfiteátru.

Na sobotním Open Air Festivalu Majáles 2017 budou stejně jako v minulých letech připraveny soutěže a hry nejen pro děti, ale i dospělé, letos na téma pravěk. A chybět nebudou ani tradiční a velice populární Majálesové svatby na 24 hodin.

Na všechny čeká přes 20 interpretů z české i slovenské scény na 3 pódiích, mimo jiné skupiny Kryštof, Vypsaná fixa, Jelen, Horkýže Slíže,Wohnout, Mydy Rabycad, Majk Spirit a mnoho dalších.

Kandidáty na krále a přesný program najdete na stránkách letošního Majálesu.


Studentské organizace

Kateřina MODRÁ

19.04.17


Významná slovenská hudební pedagožka navštívila Fakultu pedagogickou


Fakulta pedagogická

38

16.04.18


Career Centre zahájilo svoji činnost pro studenty ZČU


Celouniverzitní

9

19.04.18


Bavorsko-český kongres malých a středních podniků proběhne poprvé v Čechách. Hostí jej ZČU


NTIS - Nové technologie pro informační společnost

77

11.04.18