Léto s angličtinou na zámku v Nečtinech

Univerzita chystá tábory s angličtinou v ubytovacím a školicím zařízení Nečtiny.
V rámci Mezinárodní letní jazykové školy proběhne letos v Nečtinech letní dětský jazykový kurz s názvem "Na zámku jen anglicky", a to v termínu od 10. do 14. července. Jedná se o kombinaci intenzivní celotýdenní anglické konverzace a atraktivního programu pro děti od 7 do 11 let. Čeká je týden plný angličtiny, celotáborová hra a pestrý program nabízející zábavu, výlety i dobrodružství. Děti se na jeden týden ocitnou v prostředí „anglického zámku“, kde budou nenuceně používat angličtinu celý den při běžných činnostech. Nemusí jezdit do Anglie, ale i tady, 35 kilometrů od Plzně, mohou spontánně rozvíjet a výrazně zlepšovat své komunikační anglické dovednosti. Lektoři angličtiny budou děti provázet celým pobytem v angličtině a svými zkušenostmi a jazykovou výbavou zaručují profesionální úroveň.

To vše v krásném prostředí nečtinského zámku, který nabízí nejenom čistý vzduch a přírodní krásy, ale i mnoho sportovního vyžití, koupání v malém bazénku, hry na dětském hřišti i tělocvičně, projížďky na koloběžkách a výlety do okolí. Učebny jsou vybaveny interaktivními tabulemi a společenská místnost stolními hrami, fotbálkem a dalšími lákadly. Wifi a počítačový koutek je samozřejmostí.

Ubytování je ve dvou- až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením na chodbě. O jídlo se postará vstřícný a šikovný personál, který dětem zajistí stravu 5x denně v podobě domácí kuchyně.

Obdobný program bude mít také Víkendovka s angličtinou ve dnech 9.-11. 6., kdy se děti stanou návštěvníky "anglického zámku" na jeden víkend. Akce je určena i pro stejnou věkovou skupinu.

Více informací a přihlášky najdete na webových stránkách zámku Nečtiny.

Celouniverzitní

Kamila Kolářová

21.04.17


Profesor Hamid Ekbia představil koncept heteromatizace


Fakulta filozofická

43

14.06.18


Fakulta filozofická pořádá mezinárodní afrikanistickou konferenci


Fakulta filozofická

49

12.06.18


Workshop ukázal možnosti spolupráce mezi ZČU a zaměstnavateli


Celouniverzitní

73

07.06.18