Studenti roztančili Parkhotel

12. dubna se konal již jedenáctý ročník Studentského plesu ZČU. Ples byl tentokrát laděn do tématu Sci-fi & Fantasy a navštívila jej více než tisícovka lidí.
Tato již tradiční akce, která navazuje na úspěšné předchozí ročníky, je unikátní v tom, že každým rokem se volí určité téma. Letos to bylo Sci-fi & Fantasy, minulé roky zas například Great Gatsby, Drákula či Antika. Mezi studenty se jedná o nejoblíbenější celouniverzitní ples, který připravuje studentská organizace ESN Pilsen.

O zahájení plesu se postarala známá choreografka Petra Parvoničová, která se svým tanečním centrem připravila úchvatnou podívanou. Na plese dále studenti předvedli své dovednosti - gymnastické vystoupení na téma Alenka v říši divů, UV světelnou show a šermířské souboje.

Zahraniční vztahy

Jakub Nedvěd

25.04.17

Sutnarka bodovala v soutěži Young Package